Koupání na Slezské Hartě

Přehradní nádrž Slezská Harta je v letních měsících hojně vyhledávána za účelem koupání. A není divu, koupání v čisté vodě uprostřed překrásné přírody je skvělým zážitkem.

Koupat se v Hartě dá, s výjimkou okolí hráze, téměř všude. Na některých místech však může být přístup k vodě poměrně špatný. Ideální proto jsou místa, která jsou do jisté míry ke koupání vyhrazena. Taková místa najdeme především v obcích na břehu Slezské Harty.

Obec Nová pláň

Místo pro koupání se nachází v hezkém prostředí za obcí. Jedná se o příjemné místo, kde je travnatá pláž s pozvolným vstupem do vody. V blízkosti pláže je minimum služeb.

Leskovec nad Moravicí

Na jižním okraji obce najdeme vhodné místo ke koupání v Leskovci nad Moravicí.  Vstup do vody je zde pozvolný a pláž travnatá. V blízkosti můžete najít občerstvení, toalety nebo třeba půjčovny loděk. Parkování autem je možné na zpoplatněných parkovištích nedaleko pláže.

Roudno

V obci Roudno také nalezneme místa vhodná ke koupání. Opět se jedná o travnaté pláže s pozvolným vstupem do vody. Ovšem bez vybavení a služeb.

Kvalita vody ve Slezské Hartě

Kvalitu vody ve Slezské Hartě si v letních měsících můžete zkontrolovat zde: http://www.khsova.cz/homepage/kvalita-vody

(Foto: archiv autora)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *