Koupání na Slezské Hartě

Přehradní nádrž Slezská Harta je v letních měsících hojně vyhledávána za účelem koupání. A není divu, koupání v čisté vodě uprostřed překrásné přírody je skvělým zážitkem.

Koupat se v Hartě dá, s výjimkou okolí hráze, téměř všude. Na některých místech však může být přístup k vodě poměrně špatný. Ideální proto jsou místa, která jsou do jisté míry ke koupání vyhrazena. Taková místa najdeme především v obcích na břehu Slezské Harty.

Obec Nová pláň

Místo pro koupání se nachází v hezkém prostředí za obcí. Jedná se o příjemné místo, kde je travnatá pláž s pozvolným vstupem do vody. V blízkosti pláže je minimum služeb.

Leskovec nad Moravicí

Na jižním okraji obce najdeme vhodné místo ke koupání v Leskovci nad Moravicí.  Vstup do vody je zde pozvolný a pláž travnatá. V blízkosti můžete najít občerstvení, toalety nebo třeba půjčovny loděk. Parkování autem je možné na zpoplatněných parkovištích nedaleko pláže.

Roudno

V obci Roudno také nalezneme místa vhodná ke koupání. Opět se jedná o travnaté pláže s pozvolným vstupem do vody. Ovšem bez vybavení a služeb.

Kvalita vody ve Slezské Hartě

Kvalitu vody ve Slezské Hartě si v letních měsících můžete zkontrolovat zde: http://www.khsova.cz/homepage/kvalita-vody

(Foto: archiv autora)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Jestli se vám článek líbil, podpořte jej...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *